W bliskim sąsiedztwie obiektu BALTIC RESORT znajdują się:

Darłówko jako kurort nadmorski może poszczycić się piękną plażą, a w zasadzie plażami – ponieważ wybrzeże podzielone jest na dwie części za sprawą rzeki Wieprzy, która uchodząc do morza przecina 20-kilomterowy pas plaży.

To kompleks basenów ze zjeżdżalniami, jacuzzi, gabinetem odnowy biologicznej, kręgielnią i restauracjami, a także basen z morską wodą.

Najmodniejsza restauracja w Darłowie! Od tego roku adres Północna 29 A to najsmaczniejszy adres w całym Darłowie!

Wybierając się do BALTIC RESORT Goście mają gwarancję jednej z najciekawszych lokalizacji w Darłowie – obiekt położony jest w najbardziej atrakcyjnej części miasta – DARŁÓWKU. Stąd blisko jest dosłownie wszędzie – od szerokiej piaszczystej plaży Gości dzieli niespełna 300-350 metrów. Również do samego miasteczka portowego pełnego atrakcji jest blisko – wystarczy 3 minutowy spacer i wszystkie atrakcje są na wyciągnięcie ręki.

Dla amatorów sportów wodnych kolejna dobra informacja – nieopodal obiektu znajduje się jeden z największych na Pomorzu Środkowym parków wodnych – PARK WODNY JAN. Można tam przyjemnie spędzić czas na basenie lub korzystając z dodatkowych atrakcji.

[carousel_slide id=’23315′]