Obozy Sportowe

23WrzObozy sportowe to wspaniała przygoda i wspomnienia! Możliwość zdobycia nowych znajomości oraz pogłębienie zainteresowań. Kąpiele w morzu i zabawa na plaży na długo pozostają w pamięci.

Ośrodek usytuowany jest na rozległym, ogrodzonym terenie, na którym znajduje się wiele atrakcji w postaci placów zabaw, miejsc do grillowania. Opiekę nad kolonistami sprawuje wykwalifikowana kadra medyczna. Zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami. Dostęp do świetlic na których odbywają się zajęcia integracyjne. Posiłki serwujemy 3 razy dziennie + podwieczorek. 

 UWAGA – posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych o nr 20/17. Zainteresowanych współpracą w zorganizowaniu wypoczynku zapraszamy do kontaktu. 

Ośrodek BALTIC RESORT, położony jest w odległości 350 m od morza. W Ośrodku znajduje się blok żywieniowy, świetlice z odbiornikami TV i video,sale gier, miejsce do zabaw i dyskotek, kino DVD. W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajduje się całoroczny Park Wodny z basenami, zjeżdżalniami, ślizgawkami, rwącą rzeką, sauną, jacuzzi i kręgielnią. Cena pobytu obejmuje:

b) wyżywienie: śniadanie , obiad z podwieczorkiem , kolacja .

c) dla zielonych szkół oferujemy zabiegi w postaci inhalacji solankowych oraz gimnastyka korekcyjna i oddechowa.

Program kulturalno-turystyczny – wycieczka rowerowa po okolicy, grill , dyskoteki, projekcje DVD, 1 x wejście do Parku Wodnego “Jan”.

Pobyt kadry : 1 kadra na 15 os – koszt wkalkulowany w cenę

 Wyposażenie pokoi: pojedyncze łóżka , szafki nocne z lampkami nocnymi, szafa na ubrania (z półkami i wieszakami), toaletka z lustrem, stolik, TV, oświetlenie górne oraz nocne oświetlenie na ścianie. .

Wyposażenie łazienki: umywalka + lustro, WC, prysznic z brodzikiem i kotarką, szafka łazienkowa. Na wyposażeniu: papier toaletowy. Pozostałe przybory toaletowe (ręczniki, mydło itp.) – we własnym zakresie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia warunków umowy