Blog

Sylwester nad morzem w Baltic Korona

Sylwester nad morzem 2018 / 2019

15Paź

Wyjątkowy bal sylwestrowy w Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar! Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś gdzie zakończysz mijający rok i rozpoczniesz nowy 2019 zapraszamy nad morze do Darłowa!

Sylwester nad morzem bałtyckim

To będzie niezapomniana noc!

W tym roku Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar zaprasza na Sylwestra w stylu Hollywood. Mamy dla Ciebie gwiazdorskie menu, foto-ściankę, galę rozdania Oscarów (W dwóch kategoriach: Najlepsza gwiazda wieczoru oraz Najlepsi sylwestrowi tancerze), pokaz sztucznych ogni i wiele, wiele innych gwiazdorskich atrakcji. Galę Oscarów poprowadzi niezastąpiony DJ Medalion, co jak wszyscy wiedzą (a jeśli nie, to pora się przekonać) gwarantuje szampańską zabawę do białego rana.

Sylwester 2018 / 2019 – menu

Powitanie:

– serwowana 2-daniowa kolacja

Stół szwedzki:

– kuchnia śródziemnomorska
– bufet ze słodkościami
– napoje bez ograniczeń (ciepłe i zimne)
– alkohol (Wino, Whisky, Wódka)

Sylwester w stylu Hollywood odbędzie się w Darłowie na ul. Północnej 27 w najmodniejszej restauracji w tej części wybrzeża – Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar.

CENA ZA OSOBĘ w przedsprzedaży do końca listopada: 349 PLN*

CENA REGULARNA od 1 grudnia: 399 PLN

REZERWACJE: 784-396-444 lub osobiście w siedzibie Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar.

Zapraszamy na gwiazdorskiego Sylwestra z Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

* Dla wszystkich którzy chcieliby aby noc Sylwestrowa trwała dłużej oferujemy promocyjne ceny noclegów w Baltic Korona Apartamenty.

 

Sylwester nad morzem

Chcesz spędzić wyjątkowego sylwestra w otoczeniu fantastycznych okoliczności przyrody? Serdecznie zapraszamy Cię do Darłowa na moc sylwestrowych atrakcji. Zaplanuj kilkudniowy wypoczynek nad morzem – zabierz ze sobą rodzinę, ukochaną drugą połówkę lub grupę znajomych z którymi najlepiej się bawisz.

Zaplanuj wyjazd na sylwestra nad morzem odpowiednio wcześnie – jeśli jesteś zdecydowany/a na wyjazdowego sylwestra z dala od domu, wykorzystaj taki wyjazd najlepiej jak się da. Zaplanuj urlop z odpowiednim wyprzedzeniem, dzięki czemu poza szampańską imprezą, zdążysz także wypocząć i być może co nieco pozwiedzać.

Pożegnanie starego roku i przywitanie nowego roku to okazja, którą trzeba uczcić w wyjątkowy sposób – gdzie zrobić to najlepiej niż nad morzem? ZAPRASZAMY!