Prądy Traberta, prądy TENS

prądy przeciwbólowe, elektryczna stymulacja nerwów.
Cena 20zł

Prądy Kotz'a

prądy te służą do stymulacji mięśni w zaniku prostym, oraz do stymulacji mięśni u sportowców w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej, mają też zastosowanie  w odnowie biologicznej.
Cena 20zł

Prądy Diadynamiczne, prądy interferencyjne

prądy działają przeciwbólowo, stymulują mięsnie do pracy, obniżają napięcie mięśniowe, powodują miejscowe przekrwienie tkanek.  
Cena 20zł

Krioterapia miejscowa

polega na obniżeniu temperatury tkanek w okolicy zabiegu, ma na celu uśmierzenie bólu, zmniejszenie obrzęków, obniżenie aktywności procesu zapalnego.
Cena 25zł

Biostymulacja Laserowa

to szybka i skuteczna metoda leczenia, wykorzystującą działanie promieniowania laserowego na procesy tkankowe bez ich uszkodzenia, ma działanie regenerujące, przeciwbólowe, gojące, pobudza aktywność utleniania tkankowego.
Cena 25zł

Ultradźwięki,  fonoforeza

powodują terapeutyczne przegrzanie tkanek. Wpływa na przyspieszenie przemiany materii i gojenie ran, daje korzystne efekty w stosowaniu na blizny oraz stany po urazach mięśni i torebek stawowych.
Cena 25zł

Lampa Sollux

zabieg światło i ciepło leczniczy z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego IR, przyspiesza procesy regeneracji, zmniejsza ból, rozluźnia tkanki.
Cena 20zł

Lampa Bioptron

światło spolaryzowane, które powoduje korzystne zmiany w całym organizmie, wskazany w schorzeniach dermatologicznych, jak trudno gojących się ranach, owrzodzeniach, alergiach, uśmierza ból.
Cena 20zł

Fotel masujący

poprawia cyrkulację krwi, kondycję mięśni, łagodzi stres oraz zapewniania relaks i lepsze ogólne samopoczucie.
Cena 14zł

Mata masująca

masaż wibracyjny całego ciała, działa relaksująco i odprężająco.
Cena 14zł

Inhalacje Thalasso

powoduje nawilżenie dróg oddechowych, rozrzedzenie śluzu i umożliwia łatwiejsze odksztuszanie. Podczas takiej kuracji następuje wchłanianie jodu, powodujące dłużej trwający wzrost poziomu jodu we krwi i jego przenikanie do tkanek organizmu, szczególnie nerwowego.
Cena 20zł

Magnetoterapia

polega na oddziaływaniu pola magnetycznego o niewielkiej częstotliwości, ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przyspieszające metabolizm.
Cena 20zł