OŚRODEK WCZASOWO-REHABILITACYJNY BALTIC RESORT

Od ponad 20 lat zajmujemy się obsługą pobytów wczasowych! Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z wypoczynku w naszym Ośrodku, dysponujemy bogatą ofertą wypoczynkową: wczasy, kolonie, zielone szkoły, turnusy rehabilitacyjne.

Obiekt usytuowany jest w nadmorskiej dzielnicy – Darłówko, wolnej od miejskiego zgiełku, a zarazem w bliskim sąsiedztwie plaży – 300 m, oraz centrum kurortu – 400 m. Dobra lokalizacja sprawia, iż jest to świetny punkt wypadowy do plażowania oraz na wycieczki piesze i rowerowe. Teren ośrodka posiada wiele zacisznych miejsc do rozkoszowania się wypoczynkiem.  Na terenie znajduje się płatny parking. Dla aktywnych gości dysponujemy sprzętem sportowym : rowery, kije do Nordic-Walkingu, sala fitness. W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka BALTIC RESORT przebiegają bezpieczne, szerokie ścieżki rowerowe, które pozwolą zwiedzić całą okolicę włącznie z widokowymi trasami nad jeziorem i morzem! W odległości około 500m znajduje się całoroczny Park Wodny JAN, z mnóstwem wodnych atrakcji – baseny, jacuzzi, bicze wodne, sauna, zjeżdżalnie, basen zewnętrzny.

Ośrodek BALTIC RESORT to również doskonałe miejsce na organizację szkoleń, konferencji i imprez integracyjnych oraz okolicznościowych. Na życzenie Państwa organizujemy imprezy rozrywkowe oraz dodatkowe atrakcje w formie wycieczek pieszych i autokarowych, zajęć sportowych. Oferujemy Państwu bogatą bazę rekreacyjną, zapewnimy Państwu mnóstwo atrakcji turystycznych oraz niezapomniany wypoczynek. Dysponujemy również bazą zabiegową, gdzie pod opieką fizjoterapeutów możecie Państwo zadbać o swoje zdrowie.

Życzliwy i pomocny personel Ośrodka BALTIC RESORT zapewni Państwu niezapomnianą atmosferę sielskiego wypoczynku. Natomiast nasza kuchnia, zadowala Naszych klientów niezmiennie od 20lat! Oferując obfite i smaczne posiłki oraz możliwość skorzystania z diet zdrowotnych.
Komfortowo i przytulnie urządzone pokoje 2-3-4osobowe wyposażone są w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W naszej ofercie znajdą Państwo również domki letniskowe wyposażone w aneksy kuchenne oraz łazienki zapewniające pełną swobodę dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób ceniących sobie większe przestrzenie.

adker strony www