Historia Ośrodka BALTIC RESORT swój początek ma ponad 20 lat temu, gdy ośrodek funkcjonował jeszcze pod nazwą Piramida. W 2019 roku ośrodek przeszedł rebranding w związku z tym, że zmieniło się całkiem sporo. A jeśli zmiany, to tylko na lepsze!

Od ponad 20 lat zajmujemy się kompleksowo rozumianą obsługą pobytów wczasowych. Nasza oferta to między innymi wczasy nad morzem, wczasy zdrowotne, turnusy rehabilitacyjne, kolonie, zielone szkoły. Swój kawałek przestrzeni oraz usługi oferujemy zarówno Gościom indywidualnym, jak i grupom zorganizowanym.

Baza noclegowa

Naszą bazę noclegową stanowią budynki z pokojami do wynajęcia (pokoje z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym i balkonami), domki letniskowe (drewniane, z bala, murowane), które z kolei wyposażone są w aneksy kuchenne. Gościom zapewniamy ręczniki, pościel, podstawowe naczynia. Dla rodzin z dziećmi przewidziane są krzesełka do karmienia, foteliki, kojce etc – należy wcześniej zgłosić takie zapotrzebowanie.

Lokalizacja obiektu

Ośrodek BALTIC RESORT położony jest w bardzo atrakcyjnej okolicy. Teren ośrodka znajduje się w zaledwie 200 metrów od szerokiej piaszczystej plaży i około 400 metrów od centrum kurortuOd urokliwego portu dzieli nas mniej więcej 600 metrów. Tak doskonała lokalizacja sprawia, że BALTIC RESORT to świetny punkt wypadowy do plażowania, wycieczek pieszych i rowerowych.

Teren ośrodka jest rozległy i zaprojektowany w taki sposób, by wszystkim Gościom było wygodnie, ale jednocześnie by można było spędzić czas w ciszy, spokoju, w zacisznym miejscu.

Aktywny wypoczynek

Dla naszych Gości, którzy preferują aktywny wypoczynek, przygotowaliśmy wiele atrakcji: wypożyczalnię rowerów (sprzęt dla małych i dużych rowerzystów oraz specjalne wózki do jazdy z maluchami), kije do Nordic-Walkingu czy salę fitness.

W sąsiedztwie ośrodka mamy bezpieczne ścieżki rowerowe, dzięki którym można zwiedzić całą okolicę. Na terenie ośrodka znajdują się korty tenisowe i boiska do gry w koszykówkę czy siatkówkę, z których mogą skorzystać nasi Goście. Nieopodal Ośrodka znajduje się Park Wodny JAN z mnóstwem atrakcji.

Pobyty zdrowotne i rehabilitacyjne

Jedną z naszych specjalizacji są turnusy rehabilitacyjne i tzw. wczasy zdrowotne oraz odpornościowe. Oferujemy Gościom pobyty łączące w sobie odpoczynek i relaks z poprawą kondycji i odzyskiwaniem zdrowia. Dysponujemy bogatą bazą rekreacyjną, zabiegową, gdzie pod czujnym okiem fizjoterapeutów, Goście mogą zadbać o swoje zdrowie (zapraszamy zarówno Gości prywatnych, jak i ze skierowaniem NFZ).

Obiekt idealny dla rodzin z dziećmi

Wielu z naszych Gości to rodziny z dziećmi w różnym wieku. Wiemy, że najmłodsi Goście należą do tych najbardziej wymagających! Staramy się cały czas udoskonalać naszą ofertę, by zapewniać dzieciom możliwie wiele źródeł rozrywki. Aktualnie dzieci mogą skorzystać z placów zabaw, zabawek do zabawy na wolnym powietrzu, Domku Baby Jagi. Organizowane są również zajęcia z animatorem, teatrzyki prawdziwych grup teatralnych, pokazy taneczne i wiele innych.

Konferencje i spotkania biznesowe

Zróżnicowana infrastruktura Ośrodka sprawia, że BALTIC RESORT to również doskonałe miejsce na organizację szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych i okolicznościowych. Dla naszych Gości możemy zorganizować praktycznie każdą imprezę – wystarczy omówić potrzeby stron i działamy!

Posiadamy swoje zaplecze gastronomiczne, dzięki czemu możliwa jest organizacja imprez z pełnym wyżywieniem.

Fachowa i pomocna obsługa

Nasz personel tworzą osoby z pasją, doświadczeniem i sercem. Jesteśmy otwarci na naszych Gości i ich potrzeby. Chętnie służymy im pomocą. Staramy się zapewnić niezapomnianą atmosferę sielskiego wypoczynku.

Dbamy o bezpieczeństwo i wygodę Gości. Gdy potrzebna jest pomoc lub Goście mają dodatkowe życzenia staramy się spełnić wszystkie wymagania.

Baltic Resort Bistro

Jeśli szukacie dobrego, smacznego i pachnącego domową kuchnią jedzenia, znajdziecie je właśnie w naszym Bistro. Nasza oferta jest elastyczna, a naszym Gościom staramy się zapewnić maksymalnie bogatą ofertę kulinarną.

Chcemy Was karmić smacznie i czarować smakiem, dzięki czemu, mamy nadzieję, chętnie do nas wrócicie.

Obiekt przyjazny psom

Zdajemy sobie sprawę z tego, że coraz większe grono Gości podróżuje z pupilami. W naszym obiekcie część pokoi i domków umożliwia pobyt z psem lub innym małym pupilem domowym.

Domowe zwierzaki są u nas mile widziane! W zależności od oferty, może obowiązywać opłata za pobyt zwierzęcia.