Zapraszamy na Zielone Szkoły nad morzem

Zielone Szkoły – dla kogo?

Zielona Szkoła to popularna od wielu lat forma edukacji połączonej z wypoczynkiem. To coś na kształt przedłużonej wycieczki z lekcjami – część dnia uczestnicy spędzają na lekcjach ze swoimi nauczycielami, a część dnia na zajęciach dodatkowych, zwiedzaniu atrakcji, odpoczynku i innych formach spędzania czasu.

Zielone szkoły to forma wyjazdu zbiorowego, który nie tylko pełni rolę integracyjną czy rozrywkową, ale jest również szansą na edukację w nowych, atrakcyjnych warunkach, co zdecydowanie powinno przełożyć się na jakość zajęć. Dodatkowo, wielu nauczycieli wykorzystuje fakt pobytu z młodzieżą w innym rejonie Polski niż na co dzień, dostosowując treści i zagadnienia do terenu w jakim się aktualnie znajdują. Znakomicie sprawdzi się to na zajęciach z biologii, fizyki, chemii, plastyki (sztuki) czy nawet historii.

508 901 903 ZADZWOŃ I POPROŚ O OFERTĘ

Gdzie na Zieloną Szkołę?

Najczęściej wybieranymi destynacjami na tzw. zielone szkoły są obszary ciekawe przyrodniczo, z atrakcyjnymi walorami dla młodzieży. Darłowo od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród organizatorów zielonych szkół – nic dziwnego, przecież to fantastyczne miejsce o bogatej i ciekawej historii.

Ile trwa Zielona Szkoła?

Długości wyjazdów mogą być zróżnicowane, jednak najczęściej młodzież wyjeżdża na 7 lub 14 dni.

 

Dlaczego warto zabrać dzieci na zieloną szkołę?

Każdy doświadczony nauczyciel, wychowawca wie, jak wielką moc integracyjną mają wycieczki klasowe, obozy, kolonie. Doskonałą formą integracji jest właśnie Zielona Szkoła – wspólnie spędzony czas, zarówno na nauce, jak i na odpoczynku, rozrywce, wspólnym poznawaniu nowej okolicy. Sprzyjają temu między innymi atrakcje w nowym miejscu, czy zajęcia dodatkowe. Grupa młodzieży na zielonej szkole nie tylko zrealizuje podstawę programową, ale też nawiąże nowe relacje i wzmocni dotychczasowe więzi. Młodzież w nagrodę za naukę, po zajęciach może spożytkować swój wolny czas w niecodzienny sposób.

 

Kto zajmuje się organizacją zielonej szkoły?

Jest to kwestia elastyczna. Organizatorem może być zarówno biuro podróży (biuro turystyczne), szkoła jak i sam ośrodek, do którego przyjeżdżają dzieci z wychowawcami. W tym miejscu bardzo gorąco zapraszamy do współpracy wszystkie chętne podmioty wspomniane wcześniej – jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.

Zielone Szkoły nad morzem – Zielona Szkoła w Baltic Resort Darłowo

Nasza oferta zielonych szkół jest bardzo ciekawa.

Oferujemy Państwu organizację zielonych szkół w nadmorskiej miejscowości Darłówku Wschodnim. Mamy specjalnie przygotowany na przyjęcie większej grupy osób ośrodek kolonijny, który jest świetną bazą noclegową w centrum atrakcji. Teren naszego ośrodka jest bezpieczny, ogrodzony i monitorowany, posiada zaplecze rekreacyjno- sportowe: kompleks boisk wielofunkcyjnych, hale sportową oraz salą multimedialną, wiatę grillową. Oferujemy pokoje 2, 3 i 5 osobowe z łazienkami i TV oraz domki letniskowe. 

W cenie pobytu oferujemy:

 • noclegi w 2, 3, 4, 5 osobowych pokojach lub domkach (pełny węzeł sanitarny)
 • smaczne domowe posiłki ( śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad z podwieczorkiem serwowany do stolika)
 • nieodpłatny pobyt 1 opiekuna na 15 uczestników
 • bezpłatny i nieograniczony dostęp do wi-fi
 • dostęp do sali fitness
 • korzystanie z całej infrastruktury ośrodka- hala sportowa, sala multimedialna, plac zabaw
 • grill
 • dyskoteka
 • dyżur pielęgniarki oraz interwencyjną opiekę lekarską

Za dodatkową opłatą możliwość:

 • przejażdżki ciuchcią turystyczną
 • wejście na basen Park Wodny Jan
 • rejs statkiem po morzu
 • organizacja wycieczek fakultatywnych

Atrakcyjna lokalizacja:

 • odległość do morza 200 m
 • odległość do centrum 400 m
 • baza treningowo- rekreacyjna na terenie ośrodka
 • 4 pętle rowerowe

Czas i program pobytu grup szkolnych ustalamy w zależności od potrzeb i wieku uczestników. Zapewniamy pomoc w organizacji dyskotek, ognisk i wycieczek fakultatywnych.

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych Gości, dlatego usługi zawarte w pakiecie i forma ich świadczeń uzależniona jest od obowiązujących zaostrzeń nałożonych na ośrodki w czasie trwania epidemii COVID-19

Ceny już od 99 zł, zapraszamy do kontaktu!

508 901 903 ZADZWOŃ I POPROŚ O OFERTĘ