Majówka nad morzem

przez admin

Kolejny długi weekend przed nami! to doskonała okazja do spędzenia odrobiny wolnego czasu z najbliższymi, na przykład nad morzem! Polskie morze zachwyca o każdej porze roku – zwłaszcza późną wiosną, gdy jest już stosunkowo ciepło i słonecznie, ale bez upałów – idealnie na krótki urlop z rodziną!

Szukając miejsca z dala od wielkomiejskiego zgiełku, warto postawić na zlokalizowane na pomorzu środkowym Darłowo!!! A aby weekend majowy nad morzem można było w pełni zaliczyć do udanych i spędzonych w komfortowych warunkach, warto zarezerwować nocleg w nowoczesnym, świetnie urządzonym i wyposażonym rodzinnym apartamencie lub domku nad morzem. Takie właśnie noclegi nad morzem czekają na gości w Baltic Resort.

Majówka nad morzem

W zależności od tego jak długim urlopem dysponujesz Ty i Twoi najbliżsi, możecie zaplanować krótki 2-3 dniowy weekendowy pobyt nad morzem lub zadbać o zorganizowanie nieco dłuższego urlopu i przyjechać nawet na tydzień! Długi weekend majowy, odpowiednio wcześnie założony, można sobie znakomicie zaplanować!

Dlaczego warto spędzić majówkę z rodziną nad morzem?

Nadbałtyckie plaże to miejsca do których chętnie wracamy z ogromnym sentymentem. Spontaniczny pomysł na wakacje nad morzem rzucony rodzinie z pewnością spotka się z euforycznym przyjęciem! Szumiące morskie fale, przyjemny ciepły piasek, promienie słońca i przyjemna temperatura – wszystko czego można chcieć do spędzenia idealnego urlopu nad morzem!

Majowy weekend nad morzem

Choć majowa pogoda z rzadka przypomina tą  w środku lata, często zachwyca turystów! Warto zatem przygotować się dobrze do majówki nad morzem – mimo, iż promienie słoneczne są mniejsze niż te letnie, również należy zabezpieczać się przed ich działaniem. Dlatego, wybierając się na majówkę nad morzem nie zapominajcie o okularach słonecznych i kremach  z filtrem!

Spraw, by majówka była znakomitą zapowiedzią wakacyjnego urlopu! Jesteś zmęczony, znudzony codziennością? Zabierz rodzinę, drugą połówkę, grupę znajomych na fantastyczny majowy urlop nad morzem już teraz! Nie zwlekaj, rezerwuj termin już dzisiaj!

Co robić w czasie majówki nad morzem?

  • spacerować
  • zwiedzać
  • jeździć na rowerze
  • odwiedzać okoliczne atrakcje
  • cieszyć się swoją wzajemną obecnością

Nie czekaj do wakacji – już teraz wybierz się nad morze z całą rodziną, by naładować baterie po zimie! Łap słońce, spaceruj, zabierz bliskich na rowerową wycieczkę po okolicy – ODPOCZYWAJ!