Wakacje nad morzem z psem

przez admin

Szacuje się, że w co drugim polskim domu mieszkają z ludźmi czworonogi. Dla wielu ludzi pies czy kot to najlepszy przyjaciel rodziny. Gdy przychodzi czas wakacyjnych wyjazdów, właściciele psów często stawiani są przed trudnym wyborem: co w czasie wakacyjnego wyjazdu zrobić z pupilem? Jak zapewnić mu bezpieczne schronienie i odpowiednią opiekę na czas naszego wyjazdu?

Nocleg z psem nad morzem

Baltic Resort ma dla wszystkich właścicieli czworonogów alternatywę! Do naszych apartamentów można przyjechać z pieskiem ! Wszystkie spokojne ułożone czworonogi są u nas bardzo mile widziane. Oczywiście opiekun zwierzęcia jest odpowiedzialny za psa na terenie obiektu.

Zapraszamy do Darłowa rodziny z psiakami – nie zostawiaj swojego pupila samego, nie opuszczaj go na długie samotne dni. Zabierz psa ze sobą i zafunduj mu równie udany urlop nad morzem! Darłowo jest miejscowością przyjazną zwierzakom – sporo tutaj terenów zielonych, które sprzyjają spacerom z psami. Merdający ogonek spotkasz tu na każdym kroku ????

Zabierając pieska na wakacje pamiętaj:

  1. Przy dokonywaniu rezerwacji zgłoś, że planujesz przyjechać z pieskiem (obsługa musi wybrać pokój/apartament/omek, w którym można przebywać z psiakiem);
  2. Nie zapomnij o legowisku swojego pieska – niech na wyjeździe czuje się komfortowo;
  3. Zabierz ze sobą ulubione miseczki pieska – pomoże mu to zaaklimatyzować się w nowym miejscu;
  4. Wybierając się z pieskiem do miasta w sezonie, pamiętaj o zabraniu wody dla czworonoga.
  5. Przed przyjazdem nad morze zadbaj o adresówkę dla psiaka z numerem telefonu do opiekuna – jeśli przypadkowo piesek oswobodzi się i zagubi w tłumie, osobie, która go znajdzie będzie łatwiej namierzyć właściciela, do którego pies będzie mógł bezpiecznie wrócić.
  6. Jeżeli chcesz wybrać się z pieskiem do miasta i skorzystać z lokalu, przed wejściem zapytaj czy w lokalu akceptowane są psy.