Walentynki nad morzem

przez admin

Zakochani są wśród nas, zakochani cały czas … Dokładnie tak! Miłość i zakochanie to fantastyczne uczucia, które pojawiają się gdy druga osoba staje się bliższa.  Niektórym uczucie to towarzyszy wiele lat i nie mija po pierwszym wielkim miłosnym boomie. Niezależnie od tego na jakim etapie związku jesteśmy, świętowanie walentynek zawsze jest dobrą okazją do tego, by spędzić ten czas wyjątkowo, w sposób zupełnie inny niż codzienne celebrowanie miłości.

Przeciwnicy walentynek, nazywający to święto konsumenckim wytworem Amerykanów, zarzucają świętującym walentynki to, że miłość trzeba sobie okazywać nie raz do roku, a przez cały rok. I absolutnie się z tym zgadzamy – na co dzień okazujemy sobie miłość na wiele różnych sposobów – robiąc ukochanej osobie śniadanie, wspierając tą osobę, zabierając drugą połówkę na romantyczne spacery lub szalone eskapady, obdarowując pocałunkami i przede wszystkim mówiąc ’kocham’. Są też mniejsze lub większe prezenty i niespodzianki. Czy to jednak sprawia, że na czas walentynek nie możemy zaplanować czegoś wyjątkowego? Naszym zdaniem nie! Walentynkowy wyjazd, jeśli tylko czas, portfel i okoliczności na to pozwolą, jest jak najbardziej wskazany i pożądany! Wspólny pobyt poza domem to odskocznia, czas na relaks i skupienie się tylko na sobie  – na dwóch zakochanych duszach, które odnalazły się na ziemi i wciąż  trwają przy sobie! Miłość trzeba celebrować – na co dzień i od święta!

Pierwszy wspólny wyjazd – walentynki nad Bałtykiem

Jesteście parą stosunkowo krótko i nie mieliście okazji jeszcze razem nigdzie wyjechać? Weekend walentynkowy to idealna okazja, by to zmienić! Dzięki temu lepiej się poznacie, spędzicie ze sobą wspaniałe chwile, przy czym nie zdążycie się sobą zmęczyć – to tylko weekend.

Jeśli chcesz dla swojej drugiej połówki – niezależnie od tego, czy miałaby to być kobieta czy mężczyzna – przygotować niespodziankę, zaplanuj wypad nad morze! Owszem, jest teraz zima, więc z opalania  i pływania na golasa nici, ale atrakcji i pretekstów do przytulanek nie brakuje! Spacery brzegiem morza, romantyczne kolacje, noc w apartamencie, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał – czujecie klimat? 🙂

Romantyczna niespodzianka

Jesteście parą i chcesz w tym roku zorganizować wyjątkowe walentynki dla swojej ukochanej / ukochanego? Mamy w zanadrzu wiele propozycji. Wybierz termin, apartament i zarezerwuj pobyt w Baltic Resort. Podpowiemy Ci jak możesz zaskoczyć swoją drugą połówkę, a jeśli zechcesz przygotujemy w naszej restauracji wyjątkowe menu specjalnie dla Was! Zabierz drugą połówkę na cudowną kolację w blasku świec i ciesz się cudownymi chwilami spędzonymi z ukochaną osobą. Walentynki są raz w roku –  pozwól sobie na odrobinę romantyzmu w Waszym związku – przekonasz się, że sporo na tym zyskacie!

Zaręczyny nad morzem

Około 30% wszystkich zaręczyn odbywa się na wyjazdach. Są one mniej lub bardziej zaplanowane. Czy może być lepsza okazja do oświadczyn, niż walentynki? Zdecydowanie jest to jedna z najlepszych dat na karcie kalendarza do tego, by poprosić ukochaną osobę o to, by spędziła z Tobą resztę życia! Na co możesz liczyć wybierając się do Baltic Resort? Jesteśmy bardzo pomocni – jeśli zechcesz zorganizujemy dla Twojej wybranki / wybranka powitanie życia. Zadbamy o odpowiednie przystrojenie i  wyposażenie w apartamencie. Płatki  róż, kwiaty, szampan, wino, balony? Mówisz- masz. Jesteśmy w stanie zorganizować niemal wszystko!

Chwila spokoju i wytchnienia

Jesteście parą już bardzo bardzo długo, ale na co dzień nie macie czasu się sobą nacieszyć? Nic tylko praca, dzieci, dom, praca, dzieci, dom? Marzy się Wam weekend tylko we dwoje? Nic prostszego – wystarczy zorganizować opiekę dla dzieci, następnie odwiedzić naszą stronę internetową, wybrać wymarzony nocleg, dokonać rezerwacji i gotowe!

Zapraszamy wszystkich zakochanych! Nie tylko na weekend walentynkowy, ale przez cały rok!